Nasıl Çalışırız

 

      Günümüzde yapıların kompleks hale gelmesiyle birlikte bu alanların uzmanlarıyla, disiplinler arası bir çalışma yürütülmesi gerekmektedir. Birçok farklı disiplini içeren, yapıları ve fiziksel çevreyi tasarlama ve uygulama bilim ve sanatı olarak tanımlayabileceğimiz mimarlık, tasarımdan üretime öncelikle mimarın katkısıyla gerçekleşmektedir.

    Müşteri ihtiyaçlarının karşılandığı yalın, estetik, fonksiyonel, sağlam, iç ve dış bütünlüğü sağlayan ileri teknoloji, doğa ile uyumlu yapıları teknolojik inovasyonları kullanarak yapmayı hedefleyen Semih Şanlılar 1997 yılında Şanlılar Mimarlık Mühendislik Şirketini kurmuştur.

      Birçok kategoride proje üreten şirketimiz, tasarım, danışmanlık, uygulama takibi hizmetleri vermektedir. Yapıların tasarımdan uygulama aşamasına kadar kullandığı ofis yönetim paneli ile müşterilerin proje takibini yapmasını, hızlı ve pratik iletişim kurmasını, proje verilerinin yedekleme ve devamlılığını sağlamaktadır. 

Yapının tasarım sürecini kolaylaştırmak ve hızlandırmak, tasarlanan mekânı yaşatmak, veri güvenilirliğini  sağlamak için BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) yazılımlarını kullanmaktayız.

İşini titizlikle yapan Semih Bey ve ekibinin Antalya'nın en iyi mimari firması olma yönündeki vizyonunun gerçekleşeceğine inanıyorum. Teşekkürler

Faruk İŞLEK
Open Eye Team Co-Founder